Тренд

Aave може заморозити стейблкоїн від Binance

Aave може заморозити стейблкоїн від Binance

Aave розгляне пропозиція про заморожування використання Binance USD (BUSD) на фоні тиску SEC на Paxos, партнера біржі з випуску стейблкоїна.

За словами автора ініціативи, є ризики відв’язки та арбітражу на тлі очікуваного обнулення ринкової пропозиції криптоактиву. А також додав, що BUSD не має перспектив для зростання.

На момент написання петиція набрала понад 1300 переглядів, дев’ять схвалень та чотири відгуки, з яких усі зі словами підтримки. Один із користувачів закликав і зовсім піти на ліквідацію BUSD для зниження потенційних ризиків.

13 лютого курс стейблкоїна в моменті знизився до $0,995, що відповідало його стандартним відхиленням від паритету, згідно з CoinGecko.

Контекст. 10 лютого стало відомо, що Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк ініціював розслідування щодо Paxos.

Пізніше регулятор наказав Paxos припинити випуск BUSD. Її представники підтвердили, що розривають співпрацю з Binance щодо стейблкоїна, і з 21 лютого зупинять випуск нових монет. При цьому компанія продовжить підтримувати операції з викупу та конвертації як мінімум до лютого 2024 року.

Журналісти The Wall Street Journal повідомили про намір SEC подати до суду Paxos за участь у випуску BUSD. В агентстві Reuters з’ясували, що Paxos не забезпечила безпеку стейблкоїна, що могло призвести до неправомірних дій, згідно з NYDFS.

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах та читайте актуальні новини з сайту «MyCrypter»

Дивіться також