Тренд

Binance створює локальну біткоїн-біржу в Казахстані

Binance створює локальну біткоїн-біржу в Казахстані

Криптовалютна біржа Binance до середини 2023 року планує відкрити відділення у Казахстані. Про це повідомило російське видання “Finam” із посиланням на заяву регіонального директора компанії Володимира Смеркіса.

За його словами, біржа зможе пропонувати послуги обміну та конвертації, введення та виведення фіатних валют, зберігання криптовалютних активів та біржової торгівлі.

«На платформі буде доступна реєстрація для фізичних та юридичних осіб із будь-яких країн. Спектр послуг та сервісів біржі постійно розширюватиметься», — повідомив Смеркіс.

Володимир Смеркіс

Він зазначив, що завдяки прийнятому в країні закону про цифрові активи та створеному на базі МФЦА особливому правовому режиму Казахстан є привабливою країною колишнього СРСР з погляду регулювання криптовалютного ринку. Смеркіс також вказав на просування у питанні випуску місцевої CBDC.

“Казахстан став свого роду піонером регулюючих органів у всьому світі в питанні дослідження індустрії DeFi і сприяння тому, як традиційні фінанси та криптоіндустрія можуть бути пов’язані в інтересах кінцевих користувачів”, – заявив він.

Контекст. У вересні 2022 року Binance отримала ліцензію в Казахстані на управління платформою цифрових активів та зайняття кастодіальною діяльністю в МФЦА.

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах та читайте актуальні новини з сайту «MyCrypter»

Дивіться також