Аналітики PeckShieldAlert зафіксували численні перекази мем-токенів на гаманець засновника Tron Джастіна Сана.
#PeckShieldAlert #JustinSun continues to receive multiple Shitcoins following his tweets.
We have noticed that a scammer gang created a counterfeit $FOUR 4 days ago & used 0xac82…2a9 to pretend to be #JustinSun.
The scammers pretend to be #JustinSun, buying tons of fake $FOUR… pic.twitter.com/L4axTLR6as— PeckShieldAlert (@PeckShieldAlert) May 11, 2023
За даними Etherscan, йому подаровано кілька різних монет, зокрема: WEED, METH та NGMI.
Експерти з безпеки також попередили, що на тлі ажіотажу група зловмисників створила фейковий токен FOUR, щоб прикидатися засновником Tron.
«Шахраї видають себе за Джастіна Сана, купуючи тонни фейкових FOUR і переводячи їх на [криптобіржу] Poloniex. Не станьте жертвою», – пояснили в PeckShieldAlert.
За словами аналітика The Block Research Стівена Чжена, це досить поширений прийом. Зловмисники «прогрівають» довірливих інвесторів, створюючи помилкове враження про те, що ринок мем-коїнів незабаром злетить.
“Часто шахраї та промоутери відправляють свої токени на популярні адреси впливових осіб, щоб обманом змусити людей купувати їхні монети”, – додав Чжен.
Раніше Джастін Сан заявив про намір “активно торгувати” мем-токенами. Він заявив, що особисто візьме на себе збитки від операцій, а отриманий прибуток спрямує на благодійність.
У травні невідомий заплатив $120 000 комісії для покупки мем-криптовалюти FOUR на $156 000. За підрахунками криптоспільноти, інвестор зміг отримати прибуток у розмірі $240 000.