Тренд

OpenSea змінив модель збору роялті

OpenSea змінив модель збору роялті

OpenSea змінив свою модель збору роялті та тимчасово скасував комісії. Команда маркетплейсу перевела платформу на модель “опціонального збору” роялті з мінімальним відсотком 0,5%. Компанія також дозволила творцям розміщувати свої колекції на альтернативних платформах.

 

OpenSea визначив своє рішення як відповідь на позицію конкуруючої платформи Blur. Pacman, голова Blur, закликав бойкотувати OpenSea, стверджуючи, що творці NFT не можуть отримувати роялті на двох маркетплейсах одночасно. У відповідь Blur запропонувала кілька варіантів, включаючи використання обох платформ, відмову від проведення аукціонів на Blur та відмову від OpenSea на користь Blur.

OpenSea вважає ініціативу Pacman “хибним вибором” та перевела платформу на нову модель збору роялті. Тепер творці можуть отримувати мінімальне роялті у розмірі 0,5% із можливістю платити понад зазначений відсоток. Крім того, правило, яке не дозволяло творцям отримувати відрахування, якщо їх колекції були представлені на альтернативних платформах, було скасовано.

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах та читайте актуальні новини з сайту «MyCrypter»

Дивіться також

Теги: